Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır? Temel Açıklaması

Siz gene giriş yapana derece profil bilgileriniz, beğenileriniz ve yorumlarınız Instagram’daki bütün kullanıcılardan gizleniyor. Tenha belirtmekte yarar var, Instagram hesabınızı haftada sadece bir misil muvakkat olarak kapatabilirsiniz.

Instagram hesap kapatma sorunlemi dâhilin hem hareketli uygulamayı hem bile web tarayıcılarını kullanabilirsiniz. İşlemler birbirine misil olmasına rağmen daha açıklayıcı olması ciğerin hem hareketli hem de web tarayıcısı üzerinden anlatacağız.

Facebook'un bünyesine kattığı içtimai iletişim araçları uygulaması Instagram az daha bütün telefonlar aracılığıyla destekleniyor. Oldukça bir tomar kullanıcı sayısına iye Instagram, kişilerin kılık ve videolarını düzenleyerek uymaçileriyle paylaşmasını katkısızlarken aynı şekilde dünyanın bir ucundaki fanatikı başüstüneğumuz isimlerin hayatlarını da görmemizi sağlıyor.

Instagram uygulaması üzerinden hesap pusulası silme kârlemi binaldığında hesabın büsbütün silinebilmesi muhtevain 28 gündüz süre vardır. şayet fikrinizi bileğsoruntirip 28 gün içerisinde kullanıcı adınız ve şifrenizle Instagram hesabınıza giriş yaparsanız tutum silme talebiniz bozma edilir ve hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 28 gün boyunca Instagram hesabınıza girmediğiniz taktirde hesabınız kalıcı olarak silinir.

İkinci hamle olan Instagram durum silme linkini tıkladıktan ve irtibatya girdikten sonrasında uygulayacağınız üçüncü adımda “Hesabını sebep siliyorsun?

E-devlet ad soyadı bileğnöbetikliği nasıl strüktürlır? Kimler e mutluluk üzerinden kişi bileğkârikliği yapabilir?

Merhaba Arkadaşlar. Bu hatmızda sizlere “instagram lakırtııcı durum silme yahut instagram yolcu anlayış yama linkleri” dair kısaca bilgi vermeye çallıkışacağız. Öncelikle şunu belirtelim ki instagram hesabınızı kalıcı olarak silme linkini kullandığınızda bir daha instagram hesabınıza erişemezsiniz. Kısaca elan önceden paylaşmış olduğunuz kül suret ve videolarınız, yorumlarınız, hikayeleriniz ve yazışmalarınız bir elan sonuç gelmemek üzere silinmiş olabilir.

Elektronik beyin yahut telefonun web tarayıcısı üzerinden Instagram kapatma nöbetlemi daha basit mimarilmaktadır. Web tarayıcısından Instagram hesabı nasıl silinir bilmeyenler şu adımları izleyebilir:

Giriş yaptıktan sonrasında Profilim sekmesine tıklayın. Kullanıcı adınızın beraberinde yer düz "Ayarlar" ı tıklayın. 

Eğer engellenmiş bir kişinin engelini kaldırma istiyorsanız da şu adımları izleyebilirsiniz:

Oranlama silme irtibatsına tıkladıktan sonra hesabınızı illet sildiğinizi belirtmeniz müstelzim bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada mevcut “Çok devranımı hileıyor.

instagram hesabı nasıl kapatılır sorusu ile devam edecek olursak. instagram yama linki kulanarak sizlere anlatağız. Öncelikli olarak instagram oranlama silme linki olan url tıklıyoruz.

Makaleleri okuyarak kafanızı karıştırmak istemiyor ve her şeye rağmen instagram tutum kapat arak gözat pasif duruma bildirmek istiyorsanız işleme, sizden mergup bilgileri doldurarak devam edebilirsiniz.

Gelen pencerede “Hesabını Niçin Siliyorsun?” sorusuna kendinize gereğince bir şık seçin. Ben “Gayrı bir şey” dedim. Son olarak “şifreni yine gir” kısmına şifreni yeniden yazdıktan sonrasında “Hesabımı Kalıcı Olarak Sil” diyoruz ve mevrut uyarıda “Tamam” dediğimizde, İnstagram hesabımız baştan sona silinmiş oluyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Instagram hesabı kalıcı olarak nasıl kapatılır? Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar